Chcete, aby vaše kuchyň byla něčím originální? Aby v ní bylo něco, co se vymyká všednosti a klasice? Opravdu výjimečným designovým kouskem je nová kombinovaná chladnička s mrazničkou z limitované série Bosch CoolClassic, která už na první pohled upoutá pozornost svým vysoce moderním zevnějškem a přinese do vaší kuchyně nejen kvalitu, ale i styl. Její nadčasový celokovový retro design 50. let v bílém a červeném provedení vhodný jak pro moderní, tak i tradičně zařízenou kuchyň, dokonale zapadne prakticky do každé domácnosti a vaši kuchyň neobyčejně rozzáří. Díky moderním úsporným technologiím se navíc chladnička Bosch CoolClassic stane skvělým praktickým pomocníkem a prospěje nejen rodinnému rozpočtu, ale i životnímu prostředí.

Nejen krásná, ale také úsporná
Nová chladnička CoolClassic značky Bosch je nejen krásná, ale navíc i velmi praktická. Poskytuje objem chladícího prostoru až 214l a mrazicí prostor s využitelným objemem 88l – to vše při roční spotřebě pouhých 149 kWh, díky čemuž se řadí do nejúspornější energetické třídy A+++. Vnitřní prostor dekorovaný kovovými prvky osvětlují LED žárovky s dlouhou životností a minimálním odběrem energie. S chladničkou Bosch CoolClassic ušetříte nejen obsah své peněženky, ale i vyčerpatelné přírodní zdroje, které jsou nezbytné pro výrobu elektřiny.

I na hlučnosti záleží
Při výběru chladničky je velmi důležitým faktorem také hlučnost spotřebiče, jelikož každý decibel hraje při intenzitě zvuku velkou roli. Rozdíl mezi hlučností 38 dB (A), kterou dosahuje i chladnička CoolClassic, a běžnou chladničkou s hlučností 42 dB (A) je z hlediska intenzity zvuku nezanedbatelný, protože zvýšení hlučnosti o pouhé 3 dB (A) vnímá člověk jako dvojnásobný hluk. Model CoolClassic patří se svou nízkou hlučností mezi nejtišší chladničky na trhu, a v domácnosti ho tak téměř neuslyšíte.

Až 2x déle čerstvé potraviny
Aby zůstaly potraviny co nejdéle čerstvé, je chladnička CoolClassic vybavena důmyslným Freshness systémem, který prodlouží čerstvost ovoce, zeleniny, masa i drůbeže. Podmínky uskladnění různých druhů potravin je možné určovat nejen pomocí snadno přístupného displeje, který spojuje snadnou obsluhu s individuálními potřebami, ale také výběrem některé ze speciálních skladovacích přihrádek – CrisperBoxu nebo ChillerBoxu.

Speciální přihrádka ChillerBox umožňuje uchovat ryby, maso nebo drůbež čerstvé až dvojnásobně dlouhou dobu oproti běžnému skladování. Teplota v této části je o 2 až 4 °C nižší než teplota nastavená v celém prostoru chladničky, což vytváří optimální podmínky pro skladování čerstvých potravin. Nedochází zde k přenosu nežádoucích pachů do okolního chladicího prostoru, vlnkovitý profil dna navíc zamezuje kontakt potravin s kondenzovanou vodou. Uchovávat nejrůznější druhy ovoce a zeleniny déle čerstvé, křupavé a plné hodnotných živin i vitamínů umožňuje přihrádka CrisperBox, v níž je možné manuálně nastavit optimální vlhkost pomocí posuvného regulátoru. Vlnkovitý profil dna chrání potraviny před kondenzovanou vodou, vyjímatelná přihrádka DividerBox poskytuje možnost skladovat například ovoce a zeleninu odděleně.

Funkce pro snadnější odmrazování
U chladničky CoolClassic šetří spoustu práce s odmrazováním systém LowFrost, který významně redukuje tvorbu námrazy. Chladicí tělesa jsou umístěna po obvodu vnitřního mrazicího prostoru a mezidna jsou z tvrzeného bezpečnostního skla, díky čemuž je teplota v celém prostoru konstantní a led se nevrství na kovových částech. To šetří nejen váš čas, ale i elektrickou energii.
Kombinovaná chladnička s mrazničkou Bosch CoolClassic
KCE40AR40 (červená), KCE40AW40 (bílá)
Třída spotřeby energie: A+++
Celkový objem: 302 l
Rozměry: 200 x 67 x 72 cm
Hlučnost: 38 dB (A)
Cena: 59.990 Kč*

* Doporučená maloobchodní cena výrobce.