[masterslider id="9"]

O společnosti Schüller

Firma založena v roce 1965 zakladatelem Otto Schüllerem, nyní patří mezi Top 5 výrobců kuchyní na světě. Od roku 2003 je tato rodinná firma řízena Markusem Schüllerem, Maxem Hellerem a Menfredem Niederauerem.

Společnost zaměstnává 1.240 zaměstnanců a ve svém sídle v Herriedenu vyrobí více než 100.000 kuchyní ročně – každá kuchyně je připravena individuálně dle požadavku zákazníka, vytvořena v Německu a při její výrobě je kladen důraz na zachování ekologických standardů.

Schüller se zavázal k ochraně životního prostředí skrze odpovědnou výrobou, používáním recyklovatelných materiálů stejně tak jako investice do tepelných technologií a rekuperace tepla. .

O kuchyňském studiu next trade store

Designové kuchyňské studio next trade store nabízí nejvyšší řadu kuchyní německého výrobce Schüller – exkluzivní a designové kuchyně next 125 a kuchyně Schüller C.

Koncept Next Trade Store je v České republice jediný. V minulosti byly tyto koncepty realizovány v Rakousku, Německu, Holandsku, Švýcarsku a Šanghaji.

V prostorách studia o velikosti téměř 300m2 uvidí zákazník nejnovější modely kuchyní z kolekce next125 a Schüller C, které kombinují funkčnost a design s hlavní myšlenkou „vysoké nároky na design a kvalitu kuchyně s optimální cenou“. Stejně tak jako výrobky italského výrobce designového stolového a sedacího nábytku ARPER.

Kvalita provedení

Nejvyšší kvalita je výsledkem mnoholetých zkušeností, používáním nejmodernějších technologických postupů a zařízení, vývoji nových produktů, na přísných výstupních kontrolách a na kvalifikovaném personálu. Řízení jakosti

Kuchyně přesné na milimetr, kuchyň za kuchyní jsou vytvářeny na moderních montážních linkách, montované profesionály a několikrát kontrolovány v souladu s pokyny řízení kvality.

Mezi ně patří mimo jiné, dodržování povolených hodnot formaldehydu ve všech materiálech a komponentech kuchyní (emisní třída E1). Všechny standardy jsou dodrženy, jak při výběru tak při samotným zpracování vybraných surovin. Některé jsou dokonce pod stanovenou normou.

Certifikace kuchyní Schüller


Certifikát GS: Nábytkářský zkušební ústav LGA v Norimberku podrobil kuchyně Schüller bezpečnostní kontrole. V důsledku testování byl výrobci Schüller udělen certifikát GS, neboť testované kuchyně splňují všechny požadavky na kvalitu – snadnou obsluhu, pevnost, stabilitu, bezpečnost a konzistenci materiálu.

Zlaté M: ocenění „Zlaté M“ uděluje Deutsche Gütegemeinschaft Möbel eV (DGM) nábytku, který je důkladně testován. Oceněný nábytek musí být stabilní, bezpečný, materiálově konzistentní a kvalitně zpracovaný a nesmí obsahovat jakékoliv závadné složky. Přísné testy a stálé prověřování ujišťují spotřebitele, že nábytek kvality RAL splňuje vysoké požadavky DGM.

ISO 9001: v červenci 2003, byl společnosti Schüller udělen certifikát EN ISO 9001:2000, který se orientuje na zákazníka a kvalitu procesů z hlediska poptávky a spokojenosti v oblasti produktů a designu.

PEFC: V roce 2010 byl výrobce kuchyní next 125 a next line v rámci iniciativy PEFC, která zajišťuje zachování a udržování ekologické rovnováhy lesů, certifikován značkou PEFC. Předpokladem pro získání certifikace PEFC je skutečnost, že všechny výrobky společnosti jsou vyrobeny alespoň z 70% PEFC-certifikovaného materiálu.

Designová ocenění

OCENENI

NÁŠ TÝM


Nicol Seifertová, BA MSc

SPOLEČNÍK A MARKETINGOVÁ ŘEDITELKA
GSM: 604 267 959
nicol.seifertova@schuellerpraha.cz

Ing. Jana Schusterová

JEDNATELKA
GSM: 603 150 879
schusterova@schuellerpraha.cz

Petra Musilová

ARCHITEKT
GSM: 739 058 062
musilova@schuellerpraha.cz

NAPSALI O NÁS/CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI


Vlastní realizace trvala cca jeden měsíc. Proběhla přesně podle plánu, technici si dávali pozor na již hotové podlahy, byli ochotní a poradili i se spoustou technických detailů jak například kuchyň nebo přístroje udržovat. A přesto, že se vyskytly drobné potíže se subdodavatelem kaleného skla - chtěli jsme jich několik a opravdu hodně velké - na studio Schüller nedáme dopustit. Na jejich přístup a ochotu včetně pozáručního servisu. Po pěti letech užívání bychom provedli pouze malé nepodstatné změny, takže si asi koupíme dvě barové stoličky. A až budeme někdy opět “dělat” kuchyň máme vybráno. Jsme fanoušci Schüllera proto ho všem doporučujeme 🙂

Michal

Kitchen avenue - tak někteří přezdívají Vinohradské ulici v Praze, kam známí výrobci kuchyní postupně soustředili své showroomy. Po skvělé rekonstrukci jim kraluje Next Trade Store by Schüller.

Časopis Dolce Vita
3/2011

Next Trade Store: Místo, kde jen to nejlepší má šanci.

insidecor.cz
19.5.2015

Neváhejte nás kontaktovat

KONTAKTUJTE NÁS