Gaggenau odsavač Vario řady 400 – Dokonalý vzhled. Legendární vše ostatní

Značka Gaggenau staví na tradici ruční výroby, maximálně precizního zpracování a převratných nápadů. Tyto její poznávací znaky jsou zárukou vynikající funkčnosti a spolehlivosti nejen pro dnešní dobu, ale i do budoucna. Spotřebiče si po celou svou dlouhou životnost zachovávají konzistentní vzhled vycházející z nejvyšších standardů německého designu a opírající se výlučně o materiály nejprémiovější kvality. Se značkou Gaggenau se módním trendům nepodřizujete, ale vytváříte je. Jejich design je promyšlen do posledního detailu a doplněn technologiemi, které jsou vždy o krok před ostatními.

Tradičně inovativně

Žádná jiná světová značka neměla tak významný a trvalý vliv na trendy vaření v domácnostech jako právě Gaggenau. Za více než 330 let své historie stála u zrodu řady revolučních produktů a podílela se na objevech, které definovaly kuchyňské spotřebiče, jak je známe dnes. Byla první společností, která uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití. Všechny tyto inovace si podmanily kulinářský svět a proměnily ho k lepšímu. Gaggenau v cestě za dokonalostí pokračuje nepřetržitě každý den. První modulární systém plně integrovaného chlazení, ze kterého lze vytvořit celou chladicí zeď či celoplošná indukční varná deska, na níž lze libovolně umisťovat nádobí různých velikostí, jsou jen dalším příkladem technologických inovací této značky.

Aktuální novinkou je plně automatický systém čištění parních trub a možnost přesné regulace jejich teploty, což v kombinaci s vakuovací zásuvkou umožňuje zdravou přípravu pokrmů postupem sous-vide. Výsledkem je bezkonkurenční textura potravin, zachování jejich přírodní chuti a intenzivní požitek z jídla.

Pro domácí šéfkuchaře

Značka Gaggenau je přizpůsobena kulinářskému stylu, v němž je příprava prvotřídních pokrmů vědomým potěšením, a to již při samotném výběru těch nejlepších ingrediencí. Jako průkopník exkluzivní gastronomie spolupracuje Gaggenau s mezinárodně proslulými kuchaři a someliéry a získané know-how poté uplatňuje při vývoji nových spotřebičů. Gaggenau přináší do domácností profesionální vybavení a povyšuje tak vaření na hvězdný zážitek.

Budoucnost značky Gaggenau začala před 333 lety. Tehdy se zrodila ikona mezi luxusními vestavnými domácími spotřebiči.

SDÍLET