Vypere a usuší 4 kg prádla již za 2,5 hodiny!

Pokud zvažujete koupi pračky se sušičkou, „… nejlepší volbou bude Miele WTH 130 WPM.“
„Dobře pere, spotřebuje relativně málo energie i vody a z testovaných je nejméně hlučná.“ Tak zní vyjádření časopisu dTest, v jehož lednovém vydání (1/2018) se právě zmiňovaná pračka se sušičkou Miele stala vítězem.

Jeden nebo raději dva přístroje?
V případě přístrojů od Miele je to pouze otázka místa. Vaše vysoké nároky splní pračka se sušičkou bez kompromisů. Nabízí vám perfektní péči o prádlo na malém prostoru. Pračka se sušičkou vypere vaše prádlo stejně dobře jako pračka a následně ho usuší tak dobře jako kondenzační sušička. Má to ovšem jednu podstatnou výhodu: proces praní a sušení není přerušen. Ušetříte tak čas, který můžete využít pro příjemnější věci – vaše pračka se sušičkou se postará o zbytek.

S programem QuickPowerWash&Dry stačí jediné stisknutí tlačítka a vaše oblíbené šaty budou připraveny za méně než tři hodiny. Díky automatickému dávkovacímu systému TwinDos se nemusíte starat ani o dávkování pracího prostředku. Přístroj použije přesně tolik pracího prostředku, kolik je potřeba. Patentovaný voštinový buben, samočisticí zásobník AutoClean, funkce PowerWash 2.0, funkce Skvrny a mnohem více, seznamte se … Na výběr máte ze dvou modelů.
Model WTH 130 WPM disponuje kapacitou na 7 kg prádla při praní, 4 kg prádla při sušení.
Model WTZH 130 WPM XL na 8 kg prádla při praní, 5 kg prádla při sušení.